Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gać

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Gać

Gać,kujawsko-pomorskie

4 335 000 zł1 445 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam lub wynajmę hale z pomieszczeniami biurowymi i zapleczem socjalnym. Budynek usytuowany na wsi (niższy podatek od nieruchomości) ale praktycznie w mieście (150m od ul. Warszawskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gać

Gać,pomorskie

380 000 zł93 m² 4 086,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej po remoncie położony w miejscowości Gać, woj. pomorskie. Oferujemy wyjątkowy dom z okresu przedwojennego, po remoncie, idealny dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

450 000 zł10 300 m² 43,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zdjęcia w ofercie są całkiem letnie, słoneczne i pachnące, ale o każdej porze roku jest tam pięknie. Gać to wciąż takie bardziej ukryte miejsce. Blisko Leoncina, ale z ogromnymi.

Szczegóły ogłoszenia

235 200 zł2 100 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 2100 m | Tereny usług i produkcji rolniczej Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2100 m , położona w miejscowości Gać w gminie Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gać

Gać,dolnośląskie

123 984 zł1 107 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną - Gać, gmina Oława Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1107 m (11,07 ar), położona w miejscowości Gać, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gać

Gać,podkarpackie

57 000 zł1 475 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o wybudowaniu swojego wymarzonego domu? Cenisz sobie ciszę spokój i sielski klimat? Jeżeli tak ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Gać zlokalizowana jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

353 584 zł3 157 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod usługi i produkcję rolniczą - Gać, gmina Oława Na sprzedaż oferowane są trzy działki położone w miejscowości Gać (gmina Oława, powiat oławski), objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gać

Gać,podkarpackie

59 000 zł1 586 m² 37,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gać

Gać,dolnośląskie

95 260 zł866 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj i pracuj w jednym miejscu - wyjątkowe działki w miejscowości Gać koło Oławy Szukasz miejsca, które połączy komfort życia w spokojnej okolicy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gać

Gać,podkarpackie

57 000 zł1 463 m² 38,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 499 000 zł216 m² 6 939,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 756 m²

Na sprzedaż przestronny wolno stojący dom z dodatkową powierzchnią magazynową - Zielęcice, powiat brzeski, województwo opolskie. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest we wsi Zielęcice, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +4 km

175 000 zł992 m² 176,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Ścinawie, gmina Oława. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod teren zabudowy mieszkaniowej jedno rodzinnej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +4 km

665 000 zł87,80 m² 7 574,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 891 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 87,80 m2 dodatkowo z zabudowaniami gospodarczymi oraz dużą działką o powierzchni 6891 m2. W domu jest centralne ogrzewanie, plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +4 km

250 000 zł2 299 m² 108,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka w Ścinawie, pow. 2289 m2, media na działce, budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +4 km

Rynek pierwotny

1 229 000 zł174,37 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +5 km

Rynek pierwotny

1 189 000 zł164,87 m² 7 211,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +5 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Małujowice

1 179 000 zł175 m² 6 508,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy! Lokalizacja zapewnia spokój, otoczenie zieleni i jednocześnie dogodny dojazd do Brzegu. Dom o powierzchni użytkowej 138 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +5 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Małujowice

1 179 000 zł175 m² 6 508,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +5 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Małujowice

1 139 000 zł165 m² 6 903,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 165 m , zlokalizowany blisko Brzegu! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +5 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Małujowice

1 139 000 zł165 m² 6 903,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gać +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gać

Gać,mazowieckie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o pow. 1000 m2, położonej w miejscowości Gać. Działka jest nieuzbrojona. Piękna, zielona i cicha okolica. Zapraszamy na prezentację - tel. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gać

Gać,podkarpackie

1 950 000 zł500 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Przedstawiam Państwu działki, na których obecnie umiejscowiony jest skład węgla oraz innych pochodnych materiałów Podstawowe informacje o nieruchomości: - 62 ar z czego ponad 30 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gać

Gać,podkarpackie

31 zł/m²500 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gać

Gać,podkarpackie

1 950 000 zł500 m² 314,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gać

Gać,podkarpackie

1 950 000 zł6 200 m² 314,52 zł/m²

 

 

 

Gać,mazowieckie

301 600 zł1 885 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o pow. 1885 m2, położonej w miejscowości Gać. Działka jest nieuzbrojona. Piękna, zielona i cicha okolica. Zapraszamy na prezentację - tel. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gać

Gać,dolnośląskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 843 m²

Rezerwacja do 20.11.2025 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Gać numer 35, położony przy drodze krajowej 95. Przedmiotem sprzedaży jest: działka nr 32/4 o powierzchni 2080 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gać

Gać,dolnośląskie

425 000 zł135 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Na sprzedaż dom jednopiętrowy wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w spokojnej wsi Gać, gmina Oława, przy drodze krajowej nr 94 z wyjazdem na Oławę (9km) i Brzeg (9 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gać

Gać,kujawsko-pomorskie

119 700 zł1 197 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , Gminie Grudziądz w miejscowości Węgrowo. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Gać,dolnośląskie

1 750 000 zł5 844 m² 299,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, o powierzchni 58 ar, zlokalizowana na wjeździe do miejscowości Gać od strony Brzegu. Działka zabudowana jest budynkiem.